Therapeuten

Je kunt hier je keuze maken. Hypnos staat garant voor de hieronder genoemde therapeuten. Heb je klachten of wil je in overleg je keuze maken, dan verwijzen wij graag naar ons telefoonnummer:
035-6982466. Voor een overzicht met Psycho-oncologische therapeuten, zie hier.

Naam Plaats Straat Postcode Beroepsver. Contact
Adema, Bettina Den Bosch De Vlacie 19 5221 AL NBVH LVPW 073-6312849 ademab@hotmail.com
van Dormolen, Milou Enschede Groningenstraat 56 7543 CH NBVH RBCZ 06-51114320 contact@milouvandormolen.nl
Berns, Marja Nieuwegein Raalterveste 13 3432 AA NBVH 06-27227601 marjaberns@telfort.nl
Bolhuis, René Almere Paradijsvogelweg 65 1349 CH NBVH 06-51231519 mail@renebolhuis.nl
Kamman, Manja Amsterdam Wijttenbachstraat 50-B 1093 JD NBVH 06-25068311 manja@manjakamman.nl
Buurman, Maaike Wijnjewoude Noormanstrjitte 2 9241 GT NBVH 0516-481436 06-55337167 maaikebuurman@planet.nl
Cooper, Justin Amsterdam Balboastraat 20-C6 1057 VW NBVH RBCZ 06-12560631 justin@modernehypnotherapie.nl
Cornelisse, Marian Almere Uithof 15 1353 XB VNT 036-5317151 06-18056812 praktijkmunera@gmail.com
de Vries, Fons Amersfoort Darthuizerberg 49 3825 BL NBVH RBCZ 033-4702321 info@mentalbalance.nl
Dekker, Maria Almere Maria Pampagrasstraat 4 1313 CH NBVH ABH 06-33305068 maria@vindjouwweg.nl
Eldering-Brautigam, Joke Haarlem Joke Denijs van Hullelaan 70 2015 GP NBVH 023-5240493 info@hypnotherapiehaarlem.nl
Elgersma, Rommy Harich Westerein 8 8571 GB NBVH 06-51761793 info@rommy.nu
Verdonk, Marlies Amsterdam van Beuningenstraat 203 HS 1051 XR NBVH RBCZ 06-41855813 balansinzijn@gmail.com
Florentinus, Ingrid Baarn Hoofdstraat 25 3741 AC NBVH VNT 06-52606011 i.florentinus@icloud.com
Godfriedt, Saskia Soest Wieksloterweg WZ 17 3763 LH VBAG 06-42133823 s.godfriedt@gmail.com
Goes, Tonnie Montfoort Verl. Hoogstraat 22 3417 EK NBVH 06-55113660 t.goes@poweryoga.nl
Heijink, Brigitte Amsterdam Rudi Bloemgartensingel 53 1069 PR VBAG 020-4082850 06-53611709 bheijink@wxs.nl
Hoevenaars, Det Hamont-Achel, Belgie Rodenrijt 95 3930 NBVH 06-22204480 dethoevenaars@telenet.be
Hövell tot Westervlier-Velsink, van, Elsbeth Amstelveen Mr. Troelstralaan 9 1181 VD NBVH NIP 06-11289404 hovellvelsink@gmail.com
Cijs, Nicole Alkmaar Paternosterstraat 31 1811 KG NBVH 06-44446390 info@hypnoenzo.nl
Immikhuizen, Astrid Hilversum Koningsstraat 45 1211 NJ NBVH 06-30408934 astrid@eigenvorming.nl
Kerseboom, Lia Amsterdam Leeuwenwerf 19 1018 JW BER 020-6865773 06-28680164 liakerseboom@hotmail.com
Koot, Marga Zaandam Middelhovenweg 53 1502 ED NBVH 075-2024498 06-16332468 info@tranceformatie.nl
Lap, Kitty Eindhoven Koning Markweg 1 5625 EX NBVH SRBAG 06-47154797 kitty@helder-en-krachtig.nl
Leliveld, Sandra Apeldoorn Generaal van Heutszlaan 20 7316CH SRBAG NBVH 06-26750910 info@therapiepraktijk-apeldoorn.nl
Lindeboom-van Dael , Ida Chaam Postbus 17 4860 AA NBVH 06-20085179
Matthes, Doort Haarlem Burgwal 27zw 2011 BB NBVH 023-5451881 06-44847607 studiofrank27@gmail.com
Mehrtens, Ingrid Naarden Graaf Janlaan 6 1412 GH NBVH 035-6970375 06-22258274 mehrtens@solcon.nl
Mos, Marjan Kerkdriel Sparrenstraat 4 5331 GR SRBAG RBNG 06-18643820 info@marjanmos.nl
Mulder, Vera Rijswijk Generaal Spoorlaan 439 2623 RC NBVH RBCZ 06-33939509 info@veramulder.nl
Olminkhof, Luce Groningen Einthovenlaan 36 9728 LV NOAG 050-5270288 info@tomatisnoord.nl
Oudkerk, Koos Zaandam P. Boorsmastraat 14 1507 WS NBVH RBCZ 06-10672688 info@therapie-zaanstad.nl
Papen, Monique Benningbroek Kreek 5 1654 JX NBVH RBCZ 0229-275197 info@trance-actie.nl
Profijt, Jany Erica Verlengde Vaart NZ 61 7887 EG NBVH NVPA 06-22774784 j.profijt@multi-visie.nl
Renkema, Sjikke Dronten Concourslaan 83 8252 GH VBAG 0321-712045 06-23354133 info@uniekcare.nl
Schippers, Ronald Huizen Jacob van Heemskerkstraat 9 1272 AW NBVH 06-58927655 kangfoe.hypnotherapie@gmail.com
Sweet, Ralph Almere Benny Goodmanstraat 36 1311 RA NBVH SRBAG 06-29399818 info@sweetharmony.nl
Tató, Lidia Amsterdam Hoofdweg 5-b 1058 AV NBVH RBCZ 06-27555885 lidia@lidiatato.nl
Uijtenbogaardt, Barbelo Bussum De Dennen 238 1402 KW NBVH SRBAG 06-29448161 barbelo@hypnos.nl
van der Lans, Leidy Lisse Julianastraat 122 2161 RG NBVH 06-11177682 leidy@gezondheidenwelzijn.nl
van der Zalm, Yvonne Den Haag Groen van Prinstererlaan 45 2555 HK VBAG 06-44270958 y.zalm@kpnmail.nl
van Dijk-Zoubova, Karina IJsselstein Johann Knoopstraat 38 3404 AV NBVH RBCZ 06-40945186 itherapie@itherapie.nl
van Eenennaam, Alexandra Alphen a/d Rijn Paltrokmolen 112 2406 JP NBVH RBCZ 06-12456162 praktijk.keerpunt@planet.nl
van Ginneken, Claudie Arnhem Hellevoetsluisstraat 25 6843 HP NBVH 06-18847411 contact@anachroon.nl
van Netten, Grietje Sneek Smidsstraat 5 8601 WB NBVH RBCZ 06-30082186 info@tsjeenz.nl
van Veen, Marga Zoetermeer Da Costastraat 6 2712 EW NBVH RBCZ 079-3190961 praktijkhetvierkant@gmail.com
Vincentie, Marjory Leimuiden Meerewijck 87 2451 XC VNT 06-29508790 marjory@spiritfit.nl
Weis, Tamara Amsterdam Feike de Boerlaan 126 1019 MP NBVH 06-11355546
Willems, Erik Amsterdam Louise de Colignystraat 11d 1055 XC NBVH 06-28346906 info@hypnoworks.nl
Wit, Alice de Rijpwetering Blauwemolenweg 10 2375 LZ NBVH RBCZ 06-12088287 info@tussendewilgen.nl
Zalme, Agnes Voorschoten J.W. Frisolaan 21 2252 HC NBVH 06-22400100 info@agneszalme.nl
Nauta, Aireen Zeist Koppelweg 80 3704 GJ NBVH 06-25087604 info@dynamischpraktijk.nl
Hanselman, Taco Bergschenhoek Roggeveld 7 2661 VJ NBVH 06-41799554 taco@palomine.nl
de Vries-Bakker, Petra Oudeschild Heemskerckstraat 70 1792 AC NBVH 06-20416626 pe.devries@kpnmail.nl
Hoedemaker, Inge Zaandam Schokkerlaan 11 1503 JN NBVH RBCZ ihoedem@xs4all.nl
Heijman, Vivian Den Dolder Hertenlaan 23 3734 CN NBVH 06-22200679 info@restarting.nl
Toppenberg, Thelma Gorinchem Weessteeg 18 4201 CM NBVH 06-21813540 info@praktijk-top.nl
Toppenberg, Thelma Rotterdam Villapark 3 3051 BP NBVH 06-21813540 info@praktijk-top.nl
Borsjé, Natasja Purmerend Sportlaan 112A 1442 EG VBAG SRBAG 06-40806851 info@praktijkzielsgeluk.nl
Ribera, Ester Hilversum Mierenmeent 140 1218 EM NBVH RBCZ 06-22358194 info@esterribera.com
Fleurkens-Rongen, Sylvia Broekhuizenvorst Horreweg 2 5871 CG NBVH RBCZ 06-11474365 info@praktijkprisma.nl
Klaren, Marie Leiderdorp Dijkgravenlaan 9 2352 RN NBVH RBCZ 06-49362283 marie@hypnova.nl
Oosterom, Sonja Naarden Rembrandtlaan 32 1412 JP NBVH RBCZ 06-38126997 Sonja@heartmindmatters.nl
van As, Ellen Vianen Stadhuisstraat 4 4132 AS NBVH RBCZ 06-36330608 ellen.vanas@live.nl
Prins, Marjolein Amsterdam Akersluis 6 1066 EZ 06-51308020 afspraak@inspiretobe.nl
Tanis, Astrid Rotterdam Jaffadwarsstraat 17c 3061 JL NBVH 06-48184717 astridtanis@me.com
Ermans, Trinette Amsterdam van Beuningenstraat 98b 1051 XS NBVH 06-55517239 info@thehouseofbalance.nl
Hartel, Irene Maria Amsterdam Willem Boothstraat 2, 3H 1066 BB 06-29232414 i.hartel@chello.nl
Janssen, Petra Breda Groene Woud 218 4834 BG 06-34315780 petra_janssen@casema.nl
van de Donk, Rosalie Amerongen Ds. Keppellaan 50 3958 JC NBVH 06-42315670 rosamare@live.nl
Satilmis, Alev Heemskerk De Genestetstraat 5 1962 SM 06-21106041 alevsatilmis@live.nl
Postma, Mireille Eemnes Torenzicht 102 3755 CD 06-20203779 mireillepostma@tele2.nl
Ruhe, Kees IJmuiden Snippenbos 76 1974 XZ NBVH 06-18905475 kees.ruhe@gmail.com
Lenshoek, Quirine Amsterdam Bilderdijkkade 65k 1053 VJ NBVH RBCZ 06-23866778 contact@quirinelenshoek.nl
Borsjé, B. Purmerend Klaas Schoorlplein 7 1442 WT VBAG BER 06-19729253 b.borsje@chello.nl
Spoelders, Petra Wijgmaal, België Korte Dolagestraat 10 3018
Hillesum, Matthijs Bussum Visserstraat 2B 1401 SX 06-24805036 mphillesum@hotmail.com
Wellen, Agnes Zwolle Izak Osstraat 39 8017 DC 06-13836843 agnes.wellen@versatel.nl
Jaspers, Marijke Andijk Hoekweg 11 1619 EA 06-18089210 info@marijkejaspers.nl
Bongers, Jolanda Haarlem Nieuwe Gracht 2 HS 1 2011 NE VBAG 06-27494992 contact@jolandabongers.nl
Derks, Peter Breda Sterrenkroos 167 4823 MD NBVH RBCZ 06-55059692 hypno-derks@ziggo.nl
Wesseling, Ans Amsterdam Middenweg 219 1098 AN VNT 06-29275785 a.wesseling@planet.nl
Ottevanger, Erna Almere Klavergriend 105 1356 KE NBVH 036-8441773 praktijk.fiero@gmail.com
Evers, Ruth Amsterdam Wijttenbachstraat 19A 1093 HR 06-24742472 r.evers@talmor.nl
Paltan, Sheritan Leidschendam-Voorburg Vlietweg 14, ingang 15 2266 KA NBVH 06-46030482 info@sheritapaltan.nl
Kijne, Wim Amsterdam Bilderdijkstraat 165A 1053 KP NBVH 06-57037770 wim@hemi-medi.nl
de Jong, Marijn Lunteren Barneveldseweg 11 a 6741 LH NBVH RBCZ 06-15342497 marijndejong@aguamarijn.nl
Gest, Anne Purmerend Flevostraat 47 1442 PT 06-46076336 key2joy@outlook.com
Nijland, Jay Utrecht Muylenborchdreef 46 3562 HD NBVH RBCZ 06-40073244 jayandnijland@hotmail.com