Therapeuten

Therapeuten

Ben je op zoek naar een erkende hypnotherapeut of psycho-oncologische therapeut?

Onderstaande therapeuten hebben bij Academie Hypnos minimaal de driejarige beroepsopleiding afgerond, inclusief de door CPION geaccrediteerde psychosociale basiskennis (PSBK) op hbo-niveau en zijn ingeschreven bij een beroepsvereniging.

Voor een overzicht met Psycho-oncologische therapeuten, zie tweede lijst hieronder.

Alfabetische sortering van alle kopjes is mogelijk door te klikken op het gewenste kopje.

Disclaimer: vermelding van een therapeut op deze lijst betekent niet dat Academie Hypnos aansprakelijk kan worden gesteld voor de resultaten, werkwijze of behandeling door de therapeut. Als u een klacht heeft, kunt u die direct bespreken met de therapeut in kwestie of u kunt zich wenden tot de beroepsvereniging waarbij deze therapeut  aangesloten is. Het is verstandig om vooraf te checken of de therapeut AGB geregistreerd is op www.agbcode.nl

Voornaam Achternaam Plaats Website Beroepsvereniging
Marlies Verdonk Abcoude www.balansinzijn.nl NBVH
Nicole Cijs Alkmaar www.hypnoenzo.nl NBVH
René Bolhuis Almere www.hypnotherapiealmere.nl NBVH
Marian Cornelisse Almere www.praktijkmunera.nl NBVH
Erna Ottevanger Almere www.praktijk-fiero.nl NBVH
Ralph Sweet Almere www.sweetharmony.nl NBVH
Maria Dekker Almere www.vindjouwweg.nl NBVH
Alexandra van Eenennaam Alphen a/d Rijn www.keerpunt.today NBVH
Rosalie van de Donk Amerongen www.rosalievandedonk.nl NBVH
Fons de Vries Amersfoort www.mentalbalance.nl NBVH
Justin Cooper Amsterdam www.modernehypnotherapie.nl NBVH
Jeff Hamburg Amsterdam lifeinharmony.nl NBVH
Margot IJff Amsterdam www.hypnotherapiepraktijkamsterdam.nl NBVH
Manja Kamman Amsterdam www.manjakamman.nl NBVH
Quirine Lenshoek Amsterdam www.quirinelenshoek.nl NBVH
Özlem Manav Yaras Amsterdam www.armonihypnotherapie.nl NBVH
Tamara Weis Amsterdam www.hypnotherapieamsterdam.nl NBVH
Erik Willems Amsterdam www.hypnoworks.nl NBVH
Heijink Brigitte Amsterdam www.heijink-psycholoog.nl NBVH
Ans Wesseling Amsterdam www.answesseling.nl VNT
Ruth Evers Amsterdam www.talmor.nl NBVH
Lidia Tatò Amsterdam Noord www.lidiatato.nl NBVH
Marijke Jaspers Andijk www.marijkejaspers.nl NBVH
Claudie van Ginneken Arnhem www.anachroon.nl NBVH
Marjolein Prins-Leeseman Badhoevedorp www.inspiretobe.nl NBVH
Monique Papen Benningbroek, Hoorn, Purmerend, op locatie www.trance-actie.nl NBVH
Taco Hanselman Bergschenhoek www.hypno-t.nl NBVH
Tijn Zweegers Boxtel www.stapsteenboxtel.nl LVNT
Peter Derks Breda www.hetlichtdatjedraagt.nl NBVH
Claartje de Leeuw Breda claartjedeleeuw.nl NBVH
Sylvia Fleurkens-Rongen Broekhuizenvorst (L) www.praktijkprisma.nl NBVH
Dominique Stokman Bussum, op locatie www.praktijkdroomtijd.nl NBVH
Barbelo Uijtenbogaardt Bussum www.barbelo.nl NBVH
Ida Lindeboom-van Dael Chaam www.idavandael.nl NBVH
Vera Mulder Delft www.veramulder.nl NBVH
Bettina Adema Den Bosch www.adema-inbans.nl NBVH
Vivian Heijman-Klintfort Den Dolder www.restarting.nl NBVH
Louise Wigchert Den Haag www.DroomArt.nl NBVH
Sjikke Renkema Dronten en Harderwijk www.uniekcare.nl VBAG
Mariëlle Janssen Emmen www.metherapy.nl NBVH
Paula Schoorl Enschede www.paulaschoorl.nl NBVH
Jany Lodewijk Erica www.multi-visie.nl NBVH
Thelma Toppenberg Gorinchem www.praktijk-top.nl NBVH
Luce Olminkhof Groningen www.odogroningen.nl NOAG
Elja Aarts van den Berg Haaksbergen www.MedischHypnoseCentrum.nl NBVH
Doort Matthes Haarlem www.hypnotherapiehaarlem.com NBVH
Rommy Elgersma-Tuinier Harich (Friesland) www.rommy.nu NBVH
Alev Satilmis Heemskerk www.durnahypnotherapieheemskerk.nl NBVH
Astrid Immikhuizen Hilversum www.eigenvorming.nl NBVH
Mireille Postma Hilversum www.hypnosetherapiehilversum.nl NBVH
Ester Ribera Hilversum, Meppel www.esterribera.com NBVH
Matthijs Hillesum Huizen www.praktijk-lichterleven.nl NBVH
Kees Ruhe IJmuiden praktijkruhe.nl NBVH
Karina van Dijk-Zoubova Ijsselstein www.itherapie.nl NBVH
Marjan Mos Kerkdriel (gemeente Maasdriel) www.marjanmos.nl NBVH
Marie Klaren Leiderdorp hypnova.nl NBVH
Marjory Vincentie Leimuiden www.spiritfit.nl VNT
Sandra Leliveld Loenen (gemeente Apeldoorn) www.therapiepraktijk-apeldoorn.nl NBVH
Marijn de Jong Lunteren www.aguamarijn.nl NBVH
Tonnie Goes Montfoort www.hypnotherapie-utrecht-montfoort.nl NBVH
Conny Hofmeester Muiden www.connyhofmeester.nl NBVH
Sonja Hillen-Oosterom Naarden www.heartmindmatters.nl NBVH
Ingrid Mehrtens Naarden www.mehrtens.nl NBVH
Yvonne van der Zalm Nederhorst den Berg www.yvonnevanderzalm.nl VBAG
Wim Kijne Nijmegen/Amsterdam www.hemi-medi.nl/therapie/ NBVH
Petra de Vries Oudeschild (Texel) www.metamare.nl NBVH
Bob Borsjé Purmerend www.praktijkzielsgeluk.nl VBAG
Natasja Borsjé -Maeijer Purmerend www.praktijkzielsgeluk.nl VBAG
Alice de Wit Rijpwetering en Utrecht www.tussendewilgen.nl NBVH
Astrid Tanis Rotterdam www.eftrotterdam.nl NBVH
Grietje van Netten Sneek www.tsjeenz.nl NBVH
Saskia Godfriedt Soest www.dezontherapie.nl VBAG
Ellen van As Vianen ellenvanas.nl NBVH
Agnes Zalme Voorschoten www.agneszalme.nl NBVH
Maaike Buurman West Terschelling www.maaikebuurman.nl NBVH
Margriet Gruiters Woudrichem www.luxtherapie.nl NBVH
Inge Hoedemaker-Klitsie Zaandam www.natuurlijk-hypnotherapie.nl NBVH
Koos Oudkerk Zaandam www.therapie-zaanstad.nl NBVH
Aireen Nauta Zeist www.dynamischpraktijk.nl NBVH
Jacques Caron Zutphen www.jacquescaron.nl NBVH

Psycho-oncologische therapeuten

Deze therapeuten hebben bij Academie Hypnos de specialisatie Psycho-oncologie afgerond.

 

Voornaam Achternaam Plaats Website Beroepsvereniging
Edith van Westerop Amsterdam www.edithvanwesterop.nl VIT
Ninian Sammels Amsterdam/Oegstgeest www.amsterdampsychotherapie.com VIT
Barbelo Uijtenbogaardt Bussum www.barbelo.nl NBVH
Lyke Bagaya Elst (Gld)/Gouda www.lykebagaya.nl NBVH
Thelma Toppenberg Gorinchem www.praktijk-top.nl NBVH
Tineke Bontes Heerhugowaard www.psyt.nl NBVH
Marlies Meerman Hilversum www.marliesmeerman.nl NVRT
Marjan Mos Kerkdriel (gemeente Maasdriel) www.marjanmos.nl NBVH
Natasja Borsjé-Maeijer Purmerend www.praktijkzielsgeluk.nl VBAG
Saskia Godfriedt Soest www.dezontherapie.nl VBAG
Marion Dolmans Stramproy www.mariondolmans.nl NBVH
Agnes Zalme Voorschoten www.agneszalme.nl NBVH