Psycho-oncologische therapeuten

Onderstaande therapeuten hebben een volwaardige opleiding hypnotherapie genoten bij Academie Hypnos. Zij hebben minimaal de driejarige beroepsopleiding afgerond, inclusief de door CPION geaccrediteerde psychosociale basiskennis (PSBK) op hbo niveau en zijn ingeschreven bij een beroepsvereniging. Bovendien hebben deze therapeuten de specialisatie Psycho-oncologie afgerond.

Naam Plaats Contact
Uijtenbogaardt, Barbelo Bussum 06-29448161 barbelo@hypnos.nl
Bagaya, Lyke Doorwerth, Harderwijk 06-10531843 mail@lykebagaya.nl
Bijnaar, Rene Purmerend 0299-460713 06-53111131 rbijnaar@gmail.com
Dolmans, Marion Stramproy 0495-562932 mariondolmans@gmail.com
Duijnstee, Frans Tienhoven 06-51574945 fduynste@xs4all.nl
Godfriedt, Saskia Soest 06-42133823 contact@dezontherapie.nl
Hartel, Irene Amsterdam 06-29232414 i.hartel@chello.nl
Heijboer, Lia Ovezande (Zeeland) 0113-655907 06-46367997 infopraktijk@zeelandnet.nl
Meerman, Marlies Katwijk 06-45165439 mmeerman@casema.nl
Mos, Marjan Kerkdriel 06-18643820 info@marjanmos.nl
Sammels, Ninian Amsterdam 06-51517241 ninian@xs4all.nl
Schippers, Ronald Huizen 06-58927655 kangfoe.hypnotherapie@gmail.com
Schöne, Claudia Venlo 06-44178879 info@het-symbool.nl
van der Lans, Leidy Lisse 06-11177682 info@jij2punt0.nl
van Westerop, Edith Amsterdam 06-50228740 edithvanwesterop@planet.nl
Zalme, Agnes Voorschoten 071-5614700 06-22400100 agneszalme@gmail.com
Borsjé, Natasja Purmerend 06-40806851 info@praktijkzielsgeluk.nl
Elsen, Merel Badhoevedorp 06-38226386 merel.elsen@planet.nl
Toppenberg, Thelma Gorinchem 06-21813540 info@praktijk-top.nl
Nijland, Jay Utrecht 06-40073244 jayandnijland@hotmail.com
Bontes, Tineke Heerhugowaard 06-55334494